Logo

SE PRODAVA NOV STAN 83 m2 MAJCHIN DOM

Број на оглас: 3341460 | Објавен на: 06.04.2020, 12:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 83 m²

Греење: Централно

Спрат: 5 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Празен

Лифт: Да

Година на градба: 2020

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 2

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Гаража

Ориентација: Југ

Адреса: бул.Јане Сандански бб

Цена: 1.100 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava nov stan na ul. Jane Sandanski bb., so vkupna povrshina od 83m2. Zradata ke bide spremna za vseluvanje vo 2020 godina.

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Aniterm Dooel Skopje