1 / 12
Pezo 306 1.9 dizel
1.200 €
12.08.2019 12:27

Кратово

Марка:

Peugeot

Модел:

306

Година:

1998

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2020

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Se prodava pezo maksimalno socuvano godina na proizvodstvo 1998 a prva registracija 2001god.smeneto ulje filtri cena po dogovor kon.tel.075 333 674

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Maja
Потврден огласувач
075333674
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам