Logo

NOV STAN 79M2 MAJCHIN DOM

Број на оглас: 3341466 | Објавен на: 14.10.2019, 08:29
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 79 m²

Греење: Централно

Спрат: 7 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Празен

Лифт: Да

Година на градба: 2020

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 2

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Гаража

Ориентација: Југ

Цена: 1.100 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava nov stan na ul. Jane Sandanski bb., so vkupna povrshina od 79m2. Zradata ke bide spremna za vseluvanje vo 2020 godina.

  Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

  Aniterm Dooel Skopje

Потврден огласувач