Se prodava kukja vo Gostivar
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.08.2019 14:34

Гостивар / Гостивар

Број на соби:

4

Квадратура:

300 m²

Број на спратови:

Високо приземје

Греење:

Друго

Дворна површина:

300 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Запад

Адреса:

Boge Veljanoski br. 18

Se prodava kukja na ul.Boge Veljanoski br.18
Kukja so se dvorno mesto od 300 m2
Cena po dogovor

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
076438598
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам