Logo

4 prozorci standardni dimenzii i 1 balkonska vrata

Број на оглас: 3341609 | Објавен на: 24.08.2019, 14:46
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 450 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / PVC врати и прозорци

Вид на оглас: Се продава


Poradi promena so prodavaat koristeni se 3 godini

  Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

  Emilio