Учење преку игра
300 МКД
Цената не е фиксна
31.10.2022 17:25

Карпош / Скопје

Искусен одделенски наставник
-часови за деца од 6 до 9 год- преку современи методи и техники до полесно совладување на читањето ,описменувањето и математика со размислување
тел: 078301197

Категорија: Услуги, Сервисери / Образование, Едукација / Приватни основни училишта

Се продава од:

Katerina
Потврден огласувач
078301197
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам