Logo

Stan vo Ohrid (4 lica) - SLOBODEN OD 18.8.19

Број на оглас: 3341696 | Објавен на: 18.08.2019, 12:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 36 m²

Спрат: 1

Греење: Нема

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се продава


Se izdava stan vo centarot na Ohrid 100m od stariot ohridski cinar i carsijata (vidi mapa).
Kompletno opremen so kujna, banja, TV, balkon i 4 edinecni kreveti.

Viber online
*** SLOBODEN OD 18.8.2019 ***

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Bobi

Потврден огласувач