Logo

Dell Latitude E7450 Ultrabook

Број на оглас: 3341904 | Објавен на: 14.08.2019, 11:54
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Производител: Dell

Xaрд диск HDD: 250 GB

РАМ Меморија: 16 GB и повеќе

Модел на процесор: Intel Core i7

Тип на хaрд диск: SSD

Големина на екран: 13 - 14 инчи

Цена: 600 €

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


Kako nov, donesen od USA. Koristen e necela godina. Ima i7 5600 procesor, 16gb ram, 256gb SSD.

  Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

  Nikola

Потврден огласувач