Logo

Set lamela, potisna i drug lager za Honda Civic 1.4 NOV

Број на оглас: 3342248 | Објавен на: 10.10.2019, 10:47
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Honda

Модел: Civic 1995-2001

Tип на делови: Ламела / Спојка

Цена: 3.400 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava NOV set za menuvac Mecarm Italijanski za Honda Civic EJ, EK 1.4 benzin 1995-2001 god.

  Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

  Adis

Потврден огласувач