1 / 4
гарсоњера на супер локација, до СИЛБО (Партизанска)
1 €
03.08.2021 14:23

Скопје Центар / Скопје

Број на соби:

1

Квадратура:

28 m²

Греење:

Централно

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2007

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

ул.Црвена вода бр.8

Издавам гарсоњера од 28 м2 на одлична локација спроти Универзална сала, помеѓу СИЛБО и Броз кафе, на ул.Црвена вода бр.8. Гарсоњерата се наоѓа на 2 кат, има лифт, централно греење. Комплетно е опремена и има ниски месечни режиски трошоци. Погодна е за престој на 1 лице.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Anita Petrovska
Потврден огласувач
076423533
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам