1 / 6
Piaggio X9
1.800 €
28.08.2019 16:13

Виница / Виница

Марка:

Piaggio

Вид:

Останато

Година:

2003

Модел:

X9 200cc

Километри:

5000

Broj za kontakt: 078628301

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
079235092
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам