1 / 5
Piaggio typhoon
350 €
Цената не е фиксна
13.08.2019 20:11

Струга / Струга

Марка:

Piaggio

Вид:

Скутер

Година:

2002

Модел:

Piaggio typhoon

Километри:

20000

Vo odlicna sostojba bez dukumenti donesen od italija

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Naser
Потврден огласувач
070386497
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам