1 / 10
SE PRODAVA kuka vo Stip 500M2
55.000 €
Цената не е фиксна
07.11.2019 13:00

Штип / Штип

Број на соби:

8

Квадратура:

500 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

300 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2014

Година на реновирање:

2014

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Se prodava kuka vo Stip

Nova gradba 2015 godina

200m2 vnatresna povrsina

300m2 dvorno mesto so garaza

Telefon za kontakt: 078/415-491

Telefon za kontakt: 078/650-785

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
078415491
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам