1 / 1
Kuka
111 €
14.08.2019 11:43

Штип / Штип

Број на соби:

13

Квадратура:

111 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Нема

Дворна површина:

122 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2012

Година на реновирање:

2012

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Запад

dada

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
078415491
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам