1 / 12
BELGISKA PUSKA HAMERLES ZA KOLEKCIONERI
По Договор
26.08.2022 08:36

Аеродром / Скопје

PRODAVAM BELGISKA PUSKA HAMERLES RACNA IZRABOTKA 16,STARA E PREKU 100 GODINI, DOBRO OCUVANA VO UPOTREBA ZA KOLEKCIONERI NA LICA SO DOZVOLA CENATA E 200 000 FUNTI. IMA MESTO ZA DOGOVOR.NE ODGOVARAM NA VIBER,PORAKI I SKRIENI BROEVI.TEL.077/944-952

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Справи / Опрема

Се продава од:

Micho
Потврден огласувач
078/333-877
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам