Logo

Ford Transit

Број на оглас: 3343092 | Објавен на: 10.08.2020, 12:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.600 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Ford Transit 2.2 2006 god. Dve novi gumi,Registriran do 01.2021 god so 8+1 sedista.
Tel.za kontakt : 078/709-074

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 prodavam

Потврден огласувач