1 / 7
VOLVO XC90 D5
4.001 €
08.11.2020 12:25

Делчево / Делчево

Марка:

Volvo

Модел:

XC 90

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2020

Сила на моторот:

163 kw / 222 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava volvo xc 90 vo top sostojba so full oprema prva registracija 2007 god dva para gumi so bandasi 2 kluca 7 sedista servisna istorija!!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

kristijan
Потврден огласувач
070213695
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам