Logo

Se izdava stan sloboden od 1 Oktomvri za podolg period

Број на оглас: 3343933 | Објавен на: 22.09.2019, 19:09
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 45 m²

Греење: Струја

Спрат: 1 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Година на градба: 2006

Година на реновирање: 2019

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 2 Паркинг места

Ориентација: Југозапад

Адреса: 8 septemvri

Цена: 130 €
140 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdava stan na ulica 8 Septemvri vo blizina na diskoteka Arena celosno nemesten sloboden od 1 Oktomvri za podetalni informacii na tel: 076 888 233 ili 070 802 534

  Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

  Opel

Потврден огласувач