1 / 4
Se prodava dukan
По Договор
17.11.2022 19:49

Велес / Велес

Квадратура:

13 m²

Греење:

Струја

Se prodava dukan na odlicna lokacija so razraboten biznis i moznost za prodolzuvanje so rabota seuste aktiven.

Tel za kon : 071213992

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

pepi
Потврден огласувач
072303801
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам