леново вибе ц под гаранција
2.000 €
Цената е фиксна
15.08.2019 17:43

Кичево

Марка:

Lenovo

Модел:

vibe c

Боја:

White

Интерна меморија:

8 GB

РАМ меморија:

1 GB

Големина на екранот:

4,1 - 4,9" инчи

леново вибе ц купен од вип има гаранција уште 10 месеци мозе и замена за подобар со гаранција

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

дејан
Потврден огласувач
077661098
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам