1 / 11
AUDI A6 2.7 STAKLO DONESENO OD SVAJCARIJA
8.700 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.11.2022 11:15

Битола / Битола

Марка:

Audi

Модел:

A6

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

133 kw / 181 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

PRODAVAM AUDI A6 2.7 QUATRO 133kw 180KS DONESENO OD SVAJCARIJA VO APRIL 2018 GODINA SO VOZENJE 2000KM VO ODLICNA SOSTOJBA DA NE RECAM NOVO VOZILO...BEZ ZAMENI
FULL OPREMA
- parking senzori napred nazat
- navigacija
- avtomatic menuvac
- novi gumu
- tempomat
- greaci na sedista
- 4x4 QUATRO
- avtomatski Svetla Brisaci
- i uste mnogu drugi raboti
- dvozonski klimatronik
-

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

saso
Потврден огласувач
070729978
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам