1 / 3
renault scenic za delovi
600 €
21.09.2019 19:48

Делчево / Делчево

Марка:

Renault

Модел:

Scenic

Година:

1998

Гориво:

Дизел

Километри:

85000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2019

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

kolata e cela ima se sto vi treba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

viktor
Потврден огласувач
078700835
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам