1 / 6
Aprilija SRMAX 300 2017 kupen od Dynamix
3.700 €
Цената не е фиксна
07.02.2020 23:26

Битола / Битола

Марка:

Aprilia

Вид:

Скутер

Година:

2017

Модел:

Sr max 300

Pominati 2200 km

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
076207588
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам