Logo

Izdavam stan vo centarot na Ohrid

Број на оглас: 3345030 | Објавен на: 21.09.2019, 14:39
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 1

Квадратура: 30 m²

Греење: Струја

Спрат: 2 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Стар

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Запад

Адреса: Kiril i Metodij Br.7

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Izdavam garsoniera vo centarot na Ohrid kaj cinarot, do pazarot od 01.09.2019 do 01.07.2020

  Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

  Ace Despotovski

Потврден огласувач