Logo

BMW 530 D 218ks 2005god FUL OPREMA

Број на оглас: 3345093 | Објавен на: 16.02.2020, 13:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 530

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 0 kw / 0 ks

Цена: 4.999 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Prodavam BMW 530 D 218ks 2005 god KARAVAN vo besprekoena sostojba so najvisoko nivo na oprema, kolata e yvezena od italija i plateni se site davacki do registracija.vredi da se vidi..mozna e i zamena za pomala i poeftina kola..

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 deki

Потврден огласувач