Baram sofer za taxsi od Kumanovo
16 €
05.11.2022 22:18

Куманово / Куманово

Категорија:

Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол :

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Baram sofer so iskustvo za vozenje taxsi od Kumanovo plakanje od kilometar tel 071 316 169

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
071316169
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам