1 / 1
Se izdava
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.08.2019 11:05

Валандово

Број на соби:

4

Квадратура:

85 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Друго

Дворна површина:

250 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

29 November 24

Se izdava kuka vo valandovo. Kompletno renovirana. Moze da se izdava nenamestena ili namestena. Po dogovor

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Nasko
Потврден огласувач
072313025
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам