1 / 1
KIA RIO
10 €
27.02.2022 16:56

Виница / Виница

Марка:

Kia

Модел:

Rio

Година:

2004

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

10.2019

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava kia rio na delovi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

venko
Потврден огласувач
078560150
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам