Logo

2015 Camaro 45th Anniversary

Број на оглас: 3345918 | Објавен на: 26.01.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Chevrolet

Модел: Camaro

Година: 2015

Гориво: Бензин

Километри: 60000

Менувач: Streptronic / tiptronic

Каросерија: Купеа

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 250 kw / 340 ks

Цена: 22.200 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


2015 Camaro 45 th Anniversary,332 ks,novi gumi-bandaši 20",novi kočnici-diskovi,novi svekici,servis ulje-filteri vo menjač-motor..so pominati 61000 km...TOP SOSTOJBA!

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач