Logo

2013 Mustang

Број на оглас: 3345932 | Објавен на: 26.01.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Mustang

Година: 2013

Гориво: Бензин

Километри: 70000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Купеа

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 227 kw / 309 ks

Цена: 20.200 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


2013 Ford Mustang 3.7L V6,305 ks,novi gumi-bandaši 20",novi kočnici-diskovi,servis ulje-filteri vo motor I menjačot, novi svekici..pominati 71000km,TOP SOSTOJBA!

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач