Logo

Gilera nexus 300ie

Број на оглас: 3345961 | Објавен на: 13.09.2019, 14:58
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Gilera

Вид: Скутер

Година: 2010

Модел: Nexus 300ie

Километри: 20000

Цена: 2.150 €

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Se prodava gilera nexus 300ie
Napraven servis
Novi gumi
Dva kluca
Kufer
Bez zabeleski

  Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

  Gjore

Потврден огласувач