1 / 12
VW POLO 1.4 TDI 68 ks. 2008 god...
3.500 €
Цената не е фиксна
05.05.2022 07:05

Делчево / Делчево

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Polo

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2019

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

VW POLO 1.4 TDI 68 ks. 2008 god...
= NOV UVOZ =
Od oprema poseduva:..
- Bord kompjuter..
- 8x Airbag..
- ASR..
- ABS..
- Esp..
- Klima..
- Alarm..
- Halogenki..
- Mahagoni..
- Servo..
- Kozen volan..
- Podesuvanje na volan po visina i dlabocina..
- Podesuvanje na sediste po visina..
- Elektrika na prozori..
- Elektrika na retrovizori..
- Radio so CD..
- Centralno zaklucuvanje so dalecinsko..
- Realni KM: 250.000..
- 4 novi gumi..
- Aluminski bandazi..
- Uvezen od Germanija..
- PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA.
- SE FUNKCIONIRA BEZPREKORNO..
=== BEZ ZAMENI ===
== TELEFON ZA KONTAKT:071-555-599...

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Delchevo
Потврден огласувач
‭00 389 71555599‬
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам