1 / 11
Канцеларија
100 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.09.2022 19:16

Кичево

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

20 m²

Деловната просторија се наоѓа во строг центар на град Кичево, на улица 11ти Октомври број 1, наспроти маркет DIO и ресторантот BALLKAN или поранешно ФОТО ЗОРАН.
Канцеларијата поседува посебен дух и е ориентирана со прекрасен поглед, што придонесува за позитивна работна атмосфера. Опремена е со висококвалитетен под (ламинат), прозори и врати од дрво и венецијанери. Поставена водоводна инсталација, трофазна и монофазна струја. Погодна за адвокатска канцеларија, ординација, салон за убавина и други видови канцелариски дејности.

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Се изнајмува од:

Aleks
Потврден огласувач
075977771
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам