1 / 3
Klavir - Pijano
По Договор
20.04.2023 15:15

Штип / Штип

Klavirot e vo besprekorna sostojba, koristen e za domasni potrebi. Klavirot e nastiman i e vo nasha sopstvenost 7 godini. Vredi da se vidi. Ima tri pedali I e kako nov. Cenata ne e fiksna, za podetalni informacii pisete na viber ili javete se.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Синтисајзер/Пијано

Се продава / Можна е замена од:

Lucijano
Потврден огласувач
077735516
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам