Logo

Detsko krevetce GLANC NOVO, NE KORISTENO

Број на оглас: 3346350 | Објавен на: 20.05.2020, 15:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 7.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски Креветчиња

Вид на оглас: Се продава


Продавам скроз ново не користено детско креветче, 120×60 cm со душек и оградица, јорганче, ќебенце... се комплет. Многу квалитетно масивно дрво, се спушта на три нивоа, од едната страна оградата се спушта на нивоа, со тркалца лесно се маневрира.
Се е ново!

Цена: 9000 денари

Тел. 070 245 451

 Скопје    Општина:Аеродром

Прати Е-Маил

 xxx

Потврден огласувач