Plac vo Trstenik-Sveti Nikole
1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.09.2019 23:40

Свети Николе / Свети Николе

Квадратура:

1000 m²

Тип на земјиште:

Останато

Kupuvam plac vo s.Trstenik Sveti Nikole. Prednost imaat placevi so struja ili eventualno moznost za priklucok na struja. Vo ponudata navedete broj na katastarska parcela ili imoten list. Ponudi prakajte samo na mail.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам