1 / 5
Бамбусов комплет за Вашата градина
12.000 МКД
Цената не е фиксна
19.08.2019 10:32

Карпош / Скопје

Се продава бамбусов комплет од два двоседа и масичка. Има и навлаки за нив.
Цена 12.000 денари
Александар 078 44 67 60

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси и столици

Се продава од:

Александар
Потврден огласувач
078446760
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам