Logo

Masaza - Masazi

Број на оглас: 3346758 | Објавен на: 01.11.2019, 12:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Услуги, Сервисери / Медицински услуги и ординации / Советување / терапија / Масажа

Вид на оглас: Се продава


Почитувани пријатели, вие кои сакате да уживате во онаа за кое другите мислат дека е само луксуз, да ве потсетам на мојот избор на масажи за мажи и жени :

Tropico massage - масажа на грб, раце, врат
Coalla massage - масажа на нозе и мускулна акопанктура
Relax massage - масажа на цело тело со лесна варијација
Sensual massage - еротизирана масажа на нозе, стапала, препони

Масажите се во времетрраење од 40 минути и ги извршува машко лице на ваш или мој терен .
*Напомена – пакет масажите се закажуваат однапред со тоа што ке добиете известување со потврда за вашиот термин.
Услугата со пакет масажа е достапна само за викенд односно петок, сабота недела.

Информации и резервации на пакет:
Тел / Viber – 075 213 530 Александар
Тел / Viber – 075 213 530 Александар
Тел / Viber – 075 213 530 Александар
Тел / Viber – 075 213 530 Александар
Тел / Viber – 075 213 530 Александар

 Скопје    Општина:Аеродром

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач