Logo

Detsko krevetce

Број на оглас: 3346794 | Објавен на: 30.03.2020, 17:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 7.500 МКД

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски Креветчиња

Вид на оглас: Се продава


Dva pati upotrebeno NOVO detsko krevetce od medijapan,so dve fioki i dusek so aloe vera...

 Скопје    Општина:Аеродром

Прати Е-Маил

 Bobi

Потврден огласувач