1 / 11
CD VCD MP3 PLEER
1.700 МКД
31.07.2022 23:22

Прилеп / Прилеп

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

PRODAVAM POTPOLNO NOV PLEER, NEOTPAKUVAN,SO DALJINSKO I KABLI


tel.075 465 868

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / DVD плеери

Се продава од:

****
Потврден огласувач
070795585
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам