Se prodava masa ,stolici i vitrina
1 €
19.08.2019 18:14

Карпош / Скопје

Se prodava masa ,stolici i vitrina izraboteni od masovno drvo. Cena po dogovr

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси и столици

Се продава од:

Милена
Потврден огласувач
071598035
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам