1 / 12
Se prodava opel astra benzin-plin
1 €
Цената не е фиксна
19.08.2019 18:35

Берово / Берово

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

1995

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Жолта

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2020

Сила на моторот:

65 kw / 88 ks

Se prodava opel astra 1995 vo odlicna sostoja,so nov akomilator i e registrirana cela god

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
078351331
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам