1 / 3
Triko za gimnastika
1.000 МКД
Цената е фиксна
19.08.2019 23:04

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam triko za gimnastika originalno markirano broj S bojata mu e temno siva so svetki I svetlo zelena boja na rakavite

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Облека

Се продава од:

Marija
Потврден огласувач
072255186
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам