Se bara prodavac/ka
По Договор
30.07.2020 11:38

Кисела Вода / Скопје

Категорија:

Продажба, Маркетинг,Трговија, Дистриб.

Пол :

Не е важно

Образование:

Основно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Доволни

De bara prodavacka za vo mini market vo kisela voda. Rab vreme od 07:00-15:00 I 15:00-21:00

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од: Претпријатие

Mrme
Потврден огласувач
072310510
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам