1 / 5
Mercedes aktros delovi motor
1.234 €
24.09.2022 11:51

Штип / Штип

Mercedes aktros euro 5 perka nova febi avtomat susaci delovi motor
Bregasta glavi komplet so injektori klipovi hilzni pumpa za maslo karter i dr
Baraj natel 078367020 ili viber 0038978888424 Oliver

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

teo
Потврден огласувач
078888424
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам