Logo

Apartmani

Број на оглас: 3347555 | Објавен на: 17.09.2019, 14:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 1 m²

Број на соби: 3

Греење: Соларна енергија

Наместена: Да

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdava kukja so dve spalni i dnevna so kujna . Dvete sobi se so posebni wc-a . Vo blizina na Tamaro kaj pistata

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Dragan