Logo

Се продава брачен кревет

Број на оглас: 3347897 | Објавен на: 20.08.2019, 16:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6.000 МКД
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Кревети

Вид на оглас: Се продава


Се продава брачен кревет. Добро зачуван и во одлична состојба. Промена на душекот пред 3 години.
Димензии: 160/200cm.

 Скопје    Општина:Гази Баба

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач