Majstor za gradeznistvo.
2.000 МКД
Цената не е фиксна
19.09.2022 09:50

Кисела Вода / Скопје

Категорија:

Градежништво, Архитектура

Пол :

Машко

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

FIrma ima potreba od majstor za izvedba na gradezni raboti.
Se raboti so bekaton montaza,niska gradba zidarija,armiranje,tesarija.
Plakanje redovno,

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од: Претпријатие

AN - BO GRADING
Сопиште
Потврден огласувач
078 344 493
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам