1 / 10
Расад од Рузмарин и Жива Ограда
30 МКД
30.09.2019 07:26

Охрид / Охрид

Se prodava rasad od ruzmarin, mali po cena od 70 denari korence, a golemi po cena od 150 denari koren. Isto imame i rasad od ziva ograda po cena od 30 denari korence

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Саксиско цвеќе и растенијата

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
38970362008
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам