1 / 1
Knigovodstvo/ Smetkovodstvo eden mesec gratis
1 МКД
Цената не е фиксна
06.06.2021 13:52

Аеродром / Скопје

ДАНИВЕЛ КОНСАЛТИНГ ДОО СКОПЈЕ

ГРАТИС ПРВИОТ МЕСЕЦ

Професионално, брзо и квалитетно извршување на сметководствени, книговодствени услуги и даночно советување.
* Најповолна проценка на оснивачки влог
За подетални информации ве молиме да не контактирате на следните телефонски броеви:
Даниела 072 234 838
или на mail адреса: danivelkonsalting@gmail.com
Можете да не посетите и во нашата канцеларија лоцирана во управната зграда на Раде Кончар, на 1 спрат во населба Аеродром, Скопје.

Категорија: Услуги, Сервисери / Админстративни услуги / Книговодствени

Се продава од: Претпријатие

Danivel Konsalting
Потврден огласувач
071318203
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам